Serdecznie zapraszamy dzieci na warsztaty do naszej pracowni AKADEMII DZIECIĘCYCH TALENTÓW! Nasza AKADEMIA powstała w wyniku pasji, doświadczeń, wspólnego odkrywania świata sztuki oraz chęci dzielenia się radością i sercem z  dzieciaczkami. Tworząc Akademię stawiałyśmy na dobrą zabawę oraz możliwość rozwijania dziecięcych talentów. Zależało nam tym, aby dziecięcy talent rozwijał się swobodnie do chwili, kiedy będzie umiało przyjąć artystyczne wzorce. Nie ma większej przyjemności niż patrzeć na uśmiechnięte dziecko, ubrudzone farbą, tańczące lekko jak chmurka i naturalnie szczęśliwe! Zajęcia mają być relaksem, formą spędzania czasu, radością, nauką i a przy tym staramy się, żeby te chwile przyjemności obcowania z pędzlem, farbami czy tańcem były pretekstem do nauki o tym, czym jest sztuka oraz rozmów o postrzeganiu i roli estetyki w naszym otoczeniu.

Nasze warsztaty  prowadzone są przez instruktorów posiadających przygotowanie pedagogiczne oraz niezmierzone pokłady energii i pomysłowości. Twórczy, rzetelny i doświadczony zespół proponuje ciekawe, autorskie i atrakcyjne metody pracy.

 

Nasze warsztaty…

  1. Pomysł na spędzanie wolnego czasu.
  2. Pomysł na niepogodę.
  3. Warsztaty są integralną częścią założeń wychowawczych i edukacyjnych.
  4. To umiejętnie dobrana mieszanka edukacji i zabawy.
  5. Metody pracy są dostosowane do potrzeb dzieci tak, aby uczyły, wychowywały i uwrażliwiały.
  6. Dajemy dzieciom możliwość poznawania świata poprzez pobudzanie wyobraźni, sztukę, kreatywne myślenie, wiarę we własne możliwości.
  7. Nie kształcimy artystów, tancerzy, malarzy, ale pragniemy otworzyć różne ścieżki poszukiwania i rozwijania zwykłych umiejętności czy też wielkich pasji.
  8. Jesteśmy zawsze blisko dziecięcego świata, uważnie……..